Preskočiť na obsah
Rastislav Mišalko

Stavebníctvo

Rastislav Mišalko

Zemné práce

Obec
Výborná
Od roku
2004
IČO
41 346 548

Rastislav Mišalko

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
059 02 Výborná
Na trhu od
19. mája 2004
IČO
41 346 548
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

22
rokov na trhu
2004
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Rastislav Mišalko

Rastislav Mišalko – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Výborná. Podniká od 19. mája 2004.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Rastislav Mišalko
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 346 548
Dátum vzniku
19. mája 2004
Miesto podnikania
059 02 Výborná
Živnostenský register
Okresný úrad Kežmarok, vložka č. 730-7043
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Rastislav Mišalko zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Rastislav Mišalko?

Miesto podnikania je v obci 059 02 Výborná.

Čím sa Rastislav Mišalko zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – Rastislav Mišalko?

IČO je 41 346 548.

Odkedy podniká Rastislav Mišalko?

Podnikanie začalo 19. mája 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Rastislav Mišalko podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese rastislav-misalko.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.